Stuur ons een bericht!

Contactinformatie

 

Stuur bericht!

Heb je een specifieke vraag? Dan kan je ook altijd contact opnemen met een van de onderstaande contactpersonen:

Correspondentie-adres:
Postbus 48
8325 ZG Vollenhove

Contactpersoon bestuur:

Han Knol (voorzitter)
e-mail: han.knol@corsovollenhove.nl

Contactpersoon wagenbouwgroepen & Juryleden:
Eddy Winter
e-mail: eddy.winter@corsovollenhove.nl

Contactpersoon financiën:
Claudia Lassche
e-mail: claudia.lassche@corsovollenhove.nl

Contactpersoon adverteerders:
Johan Wichers
e-mail: johan.wichers@corsovollenhove.nl

Contactpersoon PR:
Louise Miggels
e-mail: louise.miggels@corsovollenhove.nl

Contactpersoon Dahliakoningin / dahliaprinses
Miriam Strijk
e-mail: miriam.strijk@corsovollenhove.nl

Contactpersoon straatversiering:
Peter Klappe
e-mail: peter.klappe@corsovollenhove.nl

Contactpersoon kindercorso:
Mariska Hoogstede
e-mail: mariska.hoogstede@corsovollenhove.nl

Contactpersoon vrijwilligers:
Dick Jongman
e-mail: dick.jongman@corsovollenhove.nl

Contactpersoon Bloemencommissie (zelfstandige stichting):
H. Westhuis
Facebook: Stichting Bloemencommissie Vollenhove

Website beheer:

Hilco Kleene
e-mail: hilco.kleene@corsovollenhove.nl

Bart-Pieter Lassche
e-mail: bp.lassche@corsovollenhove.nl